Reference klientů

Pan Miklík je nejrychlejším a nejproaktivnějším realitním makléřem široko daleko. Ve své profesi se vyzná jako málokdo a se vším vždy ochotně poradí. Byli jsme nad míru spokojeni a služeb rádi využijeme i do budoucna. (Koupě bytu 3+1, ul. u Lesíka, Znojmo)

Jakub Janíček - Copywriter, Linkbuilder (Inventi, Next Vision s.r.o.)

Profesionální přístup od první do poslední vteřiny. Pan Ing. Miklík hledá řešení na každou situaci klienta a nic pro něj není překážkou. Spolupracuji s ním již roky a je potěšení sledovat jak neustále roste jako podnikatel a zdokonaluje a rozvíjí svoji firmu.

Monika Komenda - majitelka penzionu Podyjí Havraníky

S panem Miklíkem a firmou Nemovitosti Znojmo s.r.o. se nám spolupracovalo velmi dobře. Hlavní co bych vyzdvihl je profesionální přístup a vždy promptní platba za odvedenou práci.

Martin Švejdík - majitel stavební firmy Švema JOB, s.r.o.

Děkuji za spolupráci, za poslední týdny jsem měla možnost poznat více realitních makléřů, tak mám srovnání. Komunikace s panem Miklíkem byla příjemná, vše proběhlo rychle a bez problémů.

Darina Ďuráčová - ZMES s.r.o. (elektromontážní a projekční práce, přes 30 let na trhu)

Pane Miklíku, děkuji za vše, jedete bomby, tak ať se Vám daří i nadále.

Mgr. Oldřich Mafek, HR manager firmy Donoci s.r.o. (svetsvitidel.cz)

Po 2 letech hledání nemovistosti, pro nás až Gabriel našel tu pravou. Jednání bylo rychlé a po krátké době jsme se mohli nastěhovat a konečně být ve svém, moc děkujeme!

Lenka Doláková, školící kosmetička firmy Janssen Beauty & Petr Beránek, profesionální hokejista (HC ORLI Znojmo)

Spolupráce s Gabrielem (firmou Nemovitosti Znojmo s.r.o.) při prodeji bytu na ul. Horova byla profesionální, oceňuji hlavně vstřícný přístup a rychlost prodeje nemovitosti.

Ing. Michal Lušovský, manažer distribuce vody ve Vodárenské akciové společnosti, a.s.

Při realizaci prodeje nemovitosti s panem Miklíkem jsem prakticky o ničem nevěděl, chodily mi jen zprávy a info jak to vypadá s prohlídkami, následně mi p. Miklík zavolal že má kupce, připravil veškeré smlouvy a já přišel jen na podpis smluv. Převod energií udělal také za mě, čili jsme nemusel nikam chodit. Spolupráce se mi velmi líbila a pokud bude v budoucnu třeba, opět se obrátím přímo na p. Miklíka.

MUDr. Karel Podzimek, lékař se soukromou ambulancí

Oceňujeme profesionální a srozumitelné jednání. Pan Miklík nás strukturovaně provedl nákupem nemovitosti a snažil se porozumět jak našim potřebám tak potřebám našeho konceptu pro vybudování netradičního ubytování Pivních lázní Znojmo. Pokud bude třeba, rádi se opět obrátíme.

Martin Čermák, spolumajitel a jednatel firmy Lázně Znojmo s.r.o.

Gabriela znám na základě pozitivních referencí již několik let, kdykoliv jsem potřeboval zkonzultovat věci z oblasti nemovitostí byl mi vždy nápomocen, je to skutečný profesionál na svém místě a budu rád pokud budu moci využívat jeho služeb.

Mgr. Karel Podzimek, radní Jihomoravského kraje

Pana Ing. Gabriela Miklíka, MBA mohu coby realitního makléře osobně jen doporučit. Jeho individuální přístup ke každému klientovi a jeho přáním a potřebám ve vztahu k bydlení, profesionální vystupování a důvěryhodnost jsou něčím, co z něj dělá člověka na svém místě.

Mgr. Lukáš David, majitel turistické agentury REMO agency

Spolupráce s makléřem p. Gabrielem byla pokaždé na profesionální úrovni. Byl velmi ochotný, práce proběhla rychle a dle domluvy. Celý proces prodeje nemovitosti vždy proběhl hladce! Děkuji.

František Nahodil, spolumajitel kavárny Balance coffee & wine

Na pana Miklíka jsem se obrátil při prodeji mého bytu, díky několika skvělým doporučením od mých známých, prodej proběhl skutečně velmi hladce a hlavně rychle, při procesu prodeje jsem se staral jen o podpis kupní smlouvy, vše ostatní za mě pan Miklík vyběhal. Ještě jednou děkuji za tuto zkušenost.

Martin Lenner, oblastní ředitel společnosti Freedom FS

Na pana Miklíka jsem dostala doporučení, a tak jsem se na něj obrátila. Jednání s ním probíhala vždy na velmi profesionální úrovni, byl kdykoliv na telefonu pro zodpovězení všech mých dotazů a vše vždy proběhlo k mé maximální spokojenosti. Mohu vřele doporučit.

Alexandra Mičková, majitelka salonu La Femme

Spolupráce s panem Miklíkem probíhala hladce, proces prodeje se posouval příjemným tempem a komunikace s panem Miklíkem mi vyhovovala.

Yuri Dvedenidov - majitel developerské společnosti (realizace v JMK: Šanov, Hustopeče, Dyje, Havraníky..)

S firmou Nemovitosti Znojmo s.r.o. a panem Miklíkem mám jenom pozitivní zkušenosti. Oceňuji zejména profesionální, flexibilní, rychlý a ochotný přístup.

Libor Suchý, majitel autoprodejny Libor Suchý s.r.o.

Už víc jak deset let spolupracuji s Ing. Gabrielem Miklikem z důvodu jeho spolehlivosti a vysokou obětavosti pro splnění požadovaných požadavků. Zodpovědně doporučuji jeho spolupráci které věnuje i osobní volno pro spokojenost zákazníka. Má dobrou orientaci ve svém oboru.

Jakub Kavečka, firma A&E EREMIT (vlastnící desítky bytových jednotek na Znojemsku)

Profesionální přístup a ochota je u pana Miklíka samozřejmostí. Vše proběhlo velmi rychle, bez komplikací. Sečteno podtrženo, s panem Miklíkem jsem byl naprosto spokojen a jeho služby budu rád nadále doporučovat.

Vladimír Oščádal, profesionální hokejista (bývalý hráč HC Orli Znojmo)

S Gabrielem se znám již přes 10 let, díky němu jsem proběhl úspěšně prodej stavebních pozemků v Novém Šaldorfě, následně mi zprostředkoval koupi několika malometrážních bytů a úspěšně zrealizoval prodej našich developerských projektů, doufám že mu jeho píle vydrží i další desítky let a my mohli nadále spolupracovat k oboustranné spokojenosti. Je to skutečný profesionál na svém místě!

Marek Dohnal, podnikatel v oblasti závlahářských systémů

S Gabrielem, jsem řešil nákup i prodej nemovitosti, V prvním případě se jednalo o koupi bytu - profesionální přístup, nadstandartní jednání makléře, vše proběhlo dle domluvy. Ve druhém případě se jednalo o prodej pozemku, který se prodal během dopoledne od uvedení v inzerci. To si myslím mluví za vše. Nemovitosti Znojmo můžu jen a jen doporučit.

Bc. Michal Koch, prodejce nových vozů pro firmu Autoprodejna Libor Suchý

S panem Miklíkem spolupracuji dlouhodobě s jeho prací jsem byl vždy velice spokojen. Profesionální přístup, znalosti z oboru a pracovní nasazení jsou vynikající. S radostí s ním budu spolupracovat i nadále."

Ing. Tomáš Hanák, ředitel hotelu Savannah

S panem Miklíkem jsem realizoval již několik obchodů týkající se jak prodeje, koupě tak i pronájmu nemovitostí a vždy jsem byl s jeho přístupem a realizací spokojen.

Kamil Varga, majitel firmy VARGA s.r.o.

S panem Miklíkem spolupracuji již od roku 2015, a za tu dobu mi dokázal zobchodovat již několik nemovitostí, je to skutečný profesionál na svém místě. Během procesu obchodu pan Miklík vyřídil veškeré dokumentace a přepisy a díky tomu se vždy jednalo o plynulou a pohodovou transakci.

Radim Novotný, majitel hotelu Premium a investiční společnosti Norainvest

Na p. Miklíkovi nejvíce oceňuji jeho spolehlivost a to, že vždy dodrží své slovo. Také se mi líbí jeho přátelský přístup, proaktivnost a nadšení do rozdělané práce. Vřele doporučuji!!!!!

Irena Marešová, majitelka sítě cukráren Máslové trubičky s.r.o.

Masivní inzerce Exportujeme na